Ministri financija

 

   

Boris Lalovac
   od 15.5.2014. do 22.1.2016.

 

Slavko Linić
od 23.12.2011. do 6.5.2014.

         
 
Mr. sc. Martina Dalić
 od 29.12.2010. do 23.12.2011.

Ivan Suker

Ivan Šuker, dipl. oec.
od 23.12.2003. do 28.12.2010.

Mato Crkvenac

Prof. dr. Mato Crkvenac
od 27.1.2000. do 23.12.2003.

Borislav Skegro

Mr. sc. Borislav Škegro
od 11.9.1997. do 27.1.2000.

Bozo Prka

Mr. sc. Božo Prka
od 7.7.1994. do 11.9.1997.

Zoran Jasic

Prof. dr. Zoran Jašić
od 12.8.1992. do 7.7.1994.

Jozo Martinovic

Mr. sc. Jozo Martinović
od 4.8.1991. do 12.8.1992.

Marijan Hanzekovic

Prof. dr. Marijan Hanžeković
od 25.7.1990. do 3.8.1991.