Kontakti

Ministarstvo financija
Uprava za financijsko upravljanje, unutarnju reviziju i nadzor
Sektor za harmonizaciju unutarnje revizije i financijske kontrole
Načelnica Sektora: Danijela Stepić
Veslačka 2-4
10 000 Zagreb

REDOVNA POŠTA ŠALJE SE NA: KATANČIĆEVA 5, 10 000 ZAGREB

tel: 01/ 4585 901
faks: 01/ 4585 903

e-mail: shj@mfin.hr
 

Služba za metodologiju i standarde

Davor Kozina Davor.Kozina@mfin.hr  4585 918  Voditelj
Mladenka Planinić Mladenka.Planinic@mfin.hr  4585 920 Koordinator za FUIK
Jadranka Miri-Pasanec Jadranka.Miri-Pasanec@mfin.hr  4585 914 Koordinator za UR
Iva Dragićević Iva.dragicevic@mfin.hr  4585 916 Koordinator za FUIK
Livio Gutvald Livio.Gutvald@mfin.hr  4591 425 Koordinator za FUIK

Služba za koordinaciju izobrazbe i provjeru kvalitete

Nikolina Bibić nikolina.bibic@mfin.hr  4585 910 Voditeljica
Ljerka Crnković Ljerka.Crnkovic@mfin.hr  4585 905 Koordinator za UR
Željka Hofer Zeljka.Hofer@mfin.hr  4585 922 Koordinator za UR

Služba za međunarodne aktivnosti

Larisa Vukoja Larisa.Vukoja@mfin.hr  4585 911 Voditeljica
Evellin Vitezić Petris Evellin.VitezicPetris@mfin.hr  4585 917 Koordinator za UR
Karmen Butorac Karmen.Butorac@mfin.hr  4585 919 Koordinator za UR
Mirna Jurčić Mirna.Jurcic@mfin.hr  4585 906 Koordinator za FUIK
Ljubica Katić Ljubica.Katic@mfin.hr  4585 904 Koordinator za UR